Partner pro
vaši výrobu

Sháníme obsluhu CNC brusky

Popis pozice

  • přijmeme brusiče nástrojů na CNC brusky,
  • požadujeme technické vzdělání nebo praxi v oboru, spolehlivost, flexibilitu,
  • vstupní zaškolení
  • firemní vzdělávání a školení na CNC bruskách
  • práce v mladém kolektivu v nových výrobních prostorách na nových moderních CNC strojích
  • firemní stravování,
  • příspěvěk na dopravu nad 30 km
  • možnost zajištění ubytování s poskytnutným příspěvkem až 3 000,- Kč/měsíc

Náplň práce

  • schopnosti samostatného seřízení a nastavení stroje,
  • znalost obsluhy CNC strojů,
  • metrologické základy,
  • možnost profesního růstu (novinky v oboru, speciální nástroje, školení, apod.)

Pracovní poměr

  • smlouva na dobu neurčitou
  • pracovní doba: 3 směny
  • základní mzda: 90 – 150 Kč/hod (dle vzdělání a praxe) + prémiové ohodnocení až 30% + osobní ohodnocení až 25%

Plat

základní mzda: 90 – 150 Kč/hod (dle vzdělání a praxe) + prémiové ohodnocení až 30% + osobní ohodnocení až 25%

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte nám dotazník a my se vám ozveme zpět

Osobní údaje

Vzdělání a praxe

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Nemůžete něco najít?

Máte dotaz?

Kontaktujte nás
WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly