tvrdokovove-nastroje

Tvrdokovové frézy

V naší nabídce najdete všechny monolitní stopkové frézy ze slinutého karbidu určené pro efektivní sousledné i nesousledné frézování. Víme, že kvalitní nástroj nejde vyrobit z nekvalitního materiálu. Pro výrobu nástrojů proto používáme jen kvalitní materiály. Ke každé TK fréze na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Koupit na eshopu

Nabízíme konvenční TK frézy i TK frézy na míru

NAVEL je spolehlivým dodavatelem celé řady konvenčních nástrojů pro frézování z TK. Standardní tvrdokovové frézyvyrábíme v různých průměrech a velikostech s dvěma, třemi, čtyřmi a s více břity.

Na kvalitě našich produktů nám velmi záleží. Možná i proto si naše standardní tvrdokovové frézy oblíbily i strojírenské firmy zaměřující se na automobilový, letecký a dřevařský průmysl.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich nástrojů pro třískové obrábění výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. CERATIZIT). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen taková fréza, která se hned neotupí.

Kromě standardních nástrojů naší produkce dodáváme na český a slovenský trh tvrdokovové nástroje americké společnosti SGS. Umíme vám ale pomoci i v případě, že hledáte frézu, kterou v nabídce nemáme. Stačí nám napsat, jaké máte požadavky. Rádi vám připravíme na míru nástroj s libovolným průměrem uchycení, rohovým rádiem, délkou ostří nebo s různými možnostmi chlazení. Samozřejmostí je i úprava geometrie nebo povlakování. Abyste si byli jistí, že používáte svou frézu správně, uvádíme u každého nástroje i doporučené řezné podmínky.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby