Areal Navel

O nás

NAVEL je ryze česká rodinná firma s dlouholetou tradicí. Díky bezkonkurenční kvalitě našich nástrojů, komplexní nabídce služeb a lidskému přístupu jsme spolehlivým partnerem pro řadu nejen českých, ale i světových společnosti z oblasti automotive a letectví.

Kontaktujte nás

Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma, jejíž příběh se začal psát už v roce 1993. Od dob našeho založení jsme ale ušli veliký kus cesty. Už dávno nejsme jen obyčejná prodejna nářadí pro kutily a brusírna vrtáků. Ze značky s lokální působností jsme se totiž vypracovali na vyhledávaného partnera těch nejvýznamnějších značek. Jestli máte před domem zaparkované auto ŠKODA, je možné, že jsme se na jeho vzniku podíleli prostřednictvím našich obráběcích nástrojů i my.

Co děláme?

Naše zodpovědnost vůči přírodě

Koloběh využití energie Navel

Znovupoužitelnost zdrojů

Milujeme chytré technologie. A protože ve výrobě vzniká velké množství odpadního tepla, rozhodli jsme se jej dále využít a vytápět s ním nejen halu, ale i sklad a prodejnu. Také jsme investovali do realizace již dvou fotovoltaických elektráren. Ty pro nás vyrábí čistou elektřinu ze slunečního záření, kterou rovnou využíváme pro naše potřeby, nebo posíláme dále do sítě. Díky dvěma 19kW bateriím si ji ale můžeme uložit i na později.
Certifikát-ISO-14001

Ekologie

Snažíme se, aby okolní prostředí pocítilo dopad naší výroby co nejméně. Neustále proto snižujeme množství odpadu. Vzniklý odpad poctivě třídíme. Velice také dbáme na zodpovědné a šetrné zacházení s veškerými materiály. Zbytkový materiál používaný např. při EDM obrábění navíc nabízíme našim zákazníkům k odkoupení a dalšímu použití. Kompletně také přecházíme na automobily poháněné CNG. Díky našemu přístupu k ekologii je certifikát životního prostředí ISO – 14 001 pevně zakotven v základech naší společnosti.