specialni-nastroje_ok

Speciální nástroje na míru z HSS

Nabízíme všechny druhy standardních HSS vrtáků, fréz, závitníků, výstružníků i výhrubníků určených pro efektivní obrábění s velkým odběrem materiálu, vysoké posuvy i obrábění ve velkých rychlostech. Někdy ale nástroje sériové výroby individuálním potřebám zkrátka nestačí. V takovém případě vám rádi navrhneme a vyrobíme speciální HSS nástroje na míru. Ke každému nástroji z HSS na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Poptat nástroj na míru

Nabízíme speciální nástroje z HSS

Speciální HSS nástroje vyrobené z rychlořezné oceli mají široké uplatnění při obrábění. Díky tomu, že jsou vyrobené na míru vašim potřebám, zrychlí vaši výrobu, a tím vám ušetří peníze. Naše společnost disponuje kompletním vybavením pro výrobu, renovaci a ostření HSS nástrojů.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich obráběcích nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. EUL WERKZEUGE). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen takový nástroj, který se hned neotupí.

Abyste si byli jistí, že používáte svůj HSS nástroj správně, uvádíme u každého typu i doporučené řezné podmínky.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby