renovace-ostreni-brouseni

Renovace, broušení a ostření nástrojů

I otupený nebo poškozený obráběcí nástroj může chytit druhý dech. U nás v NAVELu nabízíme jak pravidelné ostření a broušení nástrojů pro obrábění, tak jejich kompletní renovaci. Stačí malá změna v geometrii nástroje a nástroj již nefunguje správně.

Poptat službu

Renovace nástrojů

Potřebují vaše frézy, vrtáky nebo tvarové nástroje kompletní servis? V naší firmě provádíme nejen broušení, očištění a povlakování standardních i speciálních fréz a vrtáků, výstružníků, výhrubníků, závitníků a dalších nástrojů NAVEL, ale všech TK, HSSPKD nástrojů pro strojírenský a dřevařský průmysl.

Nemůžete už najít průvodní dokumentaci k vašim nástrojům? Nevadí. U nás k renovaci a napovlakování nástroje žádné podklady nepotřebujeme. Vaše opotřebené nástroje si důkladně změříme a pak na ně opět naostříme jejich originální geometrii. Využít můžete i naší službu svoz nástrojů.

Ostření a broušení nástrojů

V NAVELu zajišťujeme nejen kompletní renovaci, ale i pravidelné ostření a broušení vašich frézovacích i soustružnických nástrojů.. Ostříme nástroje z HSS a HM materiálů a erodujeme PKD nástroje. Převážně ostříme nástroje pro kovovýrobu:
  • vrtáky
  • frézy
  • PKD nástroje
  • speciální vrtáky a frézy
  • výstružníky, výhrubníky
  • závitníky a další nástroje
Nezáleží na tom, jestli potřebujete naostřit nástroj značky NAVEL nebo nástroj, který vyrobil někdo úplně jiný. Díky našemu prvotřídnímu vybavení si vždy poradíme. Nástroje jiných výrobců si totiž před renovací změříme bezdotykovým optickým CNC měřicím strojem WALTER HELICHECK. Pak jim vracíme jejich původní geometrii a tvar na některé z našich 5-ti osých CNC brusek WALTER. Kontrola správně naostřených nástrojů se provádí opět pomocí špičkového měřícího zařízení společnosti WALTER. Díky naší službě svoz nástrojů se nemusíte bát ani toho, že se váš nástroj po cestě k nám vinou dopravce poškodí nebo dokonce ztratí. Pro vaše nástroje si osobně přijedeme a potom vám je ve 100% kvalitě dovezeme do 14 dnů zpátky.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby