tvrdokovove-nastroje

Výroba nástrojů z TK, PKD, CBN a HSS

Mnoho lidí si myslí, že je NAVEL něco jako velká brusírna použitých nástrojů. To ale není pravda. Profesionální vrtáky, frézy i monolitní výstružníky z tvrdokovu (TK), polykrystalického diamantu (PKD), kubického nitridu boru (CBN) a rychlořezné oceli (HSS) totiž u nás nejen brousíme a renovujeme, ale především je sami vyrábíme. Jen u nás k nástrojům na míru navíc dostanete i měřicí protokol a záruku spokojenosti. Fakturu vám proto pošleme jen v případě, že budete s naším výrobkem 100% spokojení.

Poptat službu

Výroba špičkových rotačních nástrojů na míru

Individuální přístup pro nás není jen otřepaným klišé, které vypadá dobře na webu. My v NAVELu si totiž na osobním přístupu k zákazníkovi a jeho potřebách opravdu zakládáme. Proto u nás nenajdete jen sériovou produkci, ale i výrobu obráběcích nástrojů na míru.

Potřebujete pro své podnikání speciální nástroj na obrábění, který na českém trhu zatím chybí? Kontaktujte nás. Vyrábíme nejen standardní obráběcí nástroje, ale zároveň jsme schopni bez problému navrhnout a vyrobit jakýkoliv nástroj na míru a taky ho přímo u vás ve výrobě odladit.

O špičkovou kvalitu našich produktů se starají kromě našich šikovných zaměstnanců i výkonné, plně automatizované stroje – nejmodernější CNC brusky a optické CNC měřicí stroje.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby