Optické měření nástrojů s výstupními protokoly

Aby nástroj fungoval, jak má, je třeba ho při renovaci nabrousit do jeho původních rozměrů. I nepatrná odchylka optického měření může totiž znamenat, že se rozbije nejen váš rotační nástroj, ale i velmi drahé zařízení, do kterého je nástroj upnutý.

Bez kvalitní 3D diagnostiky obráběcího nástroje se při jeho renovaci nástrojů zkrátka neobejdeme. Abychom vám mohli nabídnout služby té nejvyšší kvality, investovali jsme do robotizovaného bezdotykového CNC přístroje s tříkamerovým systémem WALTER HELICHECK. S tímto přístrojem získáme během chvilky velké množství dat, díky kterým přesně víme, jaká byla původní mikrogeometrie vaší frézy nebo vrtáku, a jsme také schopni ji na nástroj okamžitě nabrousit. Naměřená data navíc nemusíme nikam ručně zadávat. Bezdotykový měřicí přístroj a naše brusky spolu díky vzájemné  synchronizaci neustále komunikují.

Abychom příště nemuseli nástroj měřit znovu, přiložíme vám k němu i měřicí protokol.

Proč chtít služby právě od nás?

Průmysl 4.0

Obklopujeme se jen těmi nejlepšími. O diagnostiku nástrojů se nám stará špičkové optické zařízení WALTER TOOLCHECK synchronizované s našimi CNC bruskami.

Lepší kontrola kvality

Při kontrole kvality nabroušení nevsázíme na pocity, ale na naměřená data. O sebemenší odchylce v geometrii, která by mohla pro vaše stroje fatální, se díky neustálé komunikaci našich strojů dozvíme ihned.

Tvarové protokoly

Jinde je zaplatíte, nebo je vůbec nedostanete. U nás jsou ale tvarové protokoly vypracované na základě 3D diagnostiky vašeho nástroje samozřejmostí.