opticke-mereni

Optické měření

Kvalitu nástrojů NAVEL neurčují pouze špičkové materiály. Stojí za ní samozřejmě i na naše špičkové přístroje. Jedním z nich je i nejmodernější CNC stroj WALTER HELICHECK určený k diagnostice a optickému měření geometrie obráběcích nástrojů.

Poptat službu

Optické měření nástrojů s výstupními protokoly

Aby nástroj fungoval, jak má, je třeba ho při renovaci nabrousit do jeho původních rozměrů. I nepatrná odchylka optického měření může totiž znamenat, že se rozbije nejen váš rotační nástroj, ale i velmi drahé zařízení, do kterého je nástroj upnutý.

Bez kvalitní 3D diagnostiky obráběcího nástroje se při jeho renovaci nástrojů zkrátka neobejdeme. Abychom vám mohli nabídnout služby té nejvyšší kvality, investovali jsme do robotizovaného bezdotykového CNC přístroje s tříkamerovým systémem WALTER HELICHECK. S tímto přístrojem získáme během chvilky velké množství dat, díky kterým přesně víme, jaká byla původní mikrogeometrie vaší frézy nebo vrtáku, a jsme také schopni ji na nástroj okamžitě nabrousit. Naměřená data navíc nemusíme nikam ručně zadávat. Bezdotykový měřicí přístroj a naše brusky spolu díky vzájemné  synchronizaci neustále komunikují.

Abychom příště nemuseli nástroj měřit znovu, přiložíme vám k němu i měřicí protokol.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby