tvrdokovove-nastroje

Tvrdokovové nástroje

Tvrdokovové obráběcí nástroje na třískové obrábění jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Vyrábí se ze slinutých karbidů. TK nástroje jsou tvrdé, pevné a houževnaté. Výborně se tedy hodí k obrábění velmi odolných materiálů. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům kompletní sortiment tvrdokovových obráběcích nástrojů. Ke všem nástrojům na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Koupit na eshopu

Vyrábíme standardní TK obráběcí nástroje i nástroje na míru

NAVEL je spolehlivým dodavatelem špičkových obráběcích fréz, vrtákůmonolitních výstružníků z TK. Naše standardní frézy vyrábíme v různých průměrech a velikostech s dvěma, třemi, čtyřmi a se šesti břity. Vyrábíme také různé druhy standardních tvrdokovových vrtáků s vnitřním chlazením i bez chlazení.

Abychom dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. CERATIZIT). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen nástroj, který se hned neztupí.

Kromě standardních nástrojů naší produkce dodáváme na český a slovenský trh tvrdokovové nástroje americké společnosti SGS. Umíme vám ale pomoci i v případě, že hledáte speciální nástroj, který v nabídce nemáme. Potřebujeme k tomu jen výkresovou dokumentaci. Anebo nám napište, jaký tvar má obrobek mít a z jakého bude materiálu. Díky našim zkušenostem si s návrhem a zhotovením obráběcího TK nástroje na míru už snadno poradíme.

Z tohoto materialu nabízíme

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby