Nabízíme konvenční i speciální HSS vrtáky

V naší nabídce naleznete celou řádku standardních HSS vrtáků různé geometrie a velikostí. Výrobou HSS vrtáků to ale u nás nekončí. Nabízíme také kompletní servis, tedy i renovaci a ostření všech druhů obráběcích nástrojů.

Na kvalitě našich produktů nám velmi záleží. Možná i proto si naše standardní HSS vrtáky oblíbily i strojírenské firmy zaměřující se na automobilový, letecký a dřevařský průmysl.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich obráběcích nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. EUL WERKZEUGE). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen takový vrták, který se hned neotupí.

Hledáte ocelový vrták nebo jiný nástroj z HSS, který v nabídce nemáme? Stačí nám napsat, jaké máte požadavky. Rádi vám navrhneme a vyrobíme takový nástroj na míru.

Abyste si byli jistí, že používáte svůj HSS vrták správně, uvádíme u každého nástroje i doporučené řezné podmínky.

Proč chtít nástroje právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu HSS vrtáků NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna ze dvou firem v ČR, která pro výrobu nástrojů používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem HSS vrtákům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše HSS vrtáky na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste se svým TK nástrojem spokojeni.