hss-nastroje-kategorie

HSS nástroje, nástroje z rychlořezné oceli

V našem portfoliu naleznete kompletní sortiment produktivních standardních a speciálních tvarových nástrojů z rychlořezné oceli pro běžné aplikace. Zároveň také provádíme servis a ostření HSS nástrojů naší i cizí produkce. Ke všem HSS nástrojům na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Kontaktovat

Naše HSS nástroje

NAVEL je spolehlivým dodavatelem špičkových HSS nástrojů. Aby váš HSS nástroj vydržel déle ostrý, můžeme jeho odolnost samozřejmě zvýšit nanesením vhodného povlaku. Tyto kvalitní vícevrstvé povlaky dovolují vysoké hodnoty posuvů a řezných rychlostí. Abychom dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich standardních nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. EUL WERKZEUGE).

Potřebujete nástroj, který ještě není na trhu? Zašlete nám nezávaznou poptávku. K tomu, abychom vám navrhli speciální HSS nástroj přesně podle vašich potřeb, nám postačí výkresová dokumentace. Anebo nám napište, jaký tvar má obrobek mít a z jakého bude materiálu, a my už si se zhotovením HSS nástroje na míru hravě poradíme.

Abyste si byli jistí, že používáte svůj speciální HSS nástroj správně a nezničíte ho třeba použitím nevhodných počtů otáček, připravili jsme pro vás i výpočet řezných podmínek.

Z tohoto materialu nabízíme

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby