hss-vystruzniky

HSS monolitní výstružníky

Monolitní výstružníky z rychlořezné oceli jsou rotační nástroje sloužící k efektivnímu obrábění otvorů a děr. V naší nabídce seženete všechny druhy výstružníků z HSS. Ke každému ocelovému výstužníku na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Kontaktovat

Nabízíme konvenční i speciální HSS monolitní výstružníky

V naší nabídce naleznete celou řádku konvenčních HSS monolitních výstružníků a různé geometrie a velikostí. Výrobou HSS monolitní výstružníků to ale u nás nekončí. Nabízíme také kompletní servis, tedy i renovaci a ostření všech druhů obráběcích nástrojů. Na kvalitě našich produktů nám velmi záleží. Možná i proto si naše standardní ocelové výstružníky oblíbily i strojírenské firmy zaměřující se na automobilový, letecký a dřevařský průmysl.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich obráběcích nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. EUL WERKZEUGE). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen takový výstružník, který se hned neotupí.

Hledáte ocelový výstružník nebo jiný nástroj z HSS, který v nabídce nemáme? Stačí nám napsat, jaké máte požadavky. Rádi vám navrhneme a vyrobíme takový nástroj na míru. Abyste si byli jistí, že používáte svůj HSS výstružník správně, uvádíme u každého nástroje i doporučené řezné podmínky.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby