upravy-britovych-desticek

Úpravy a renovace pájených břitových destiček obráběcích nástrojů

Nástroje s pájenými destičkami (TK, PKD, CBN) mají obvykle několikanásobně delší životnost než klasické obráběcí nástroje. Aby nám ale sloužily bezchybně dlouhá léta, musíme jim, a především jejich napájeným břitovým destičkám, dopřát jednou za čas kompletní servis.

Poptat službu

Údržba nástrojů s břitovými destičkami

Mohlo by se zdát, že se s pájenými nástroji v praxi setkáváme naprosto minimálně. Není tomu tak. Máme spoustu zákazníků, kteří nedají na pájené nástroje s TK nebo PKD plátky dopustit.

Nevýhodu ovšem představuje náročnější výměna břitových destiček a s ní spojené náklady. Renovace nástrojů s napájenými břitovými destičkami totiž nespočívá v pouhém sejmutí plátků, jako je tomu u VBD, ale v kompletním odstranění pájky a tavidla, opětovném napájení a ostřeni materiálu na finální rozměr.

Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby