tk-vrtaky

Tvrdokovové vrtáky

Tvrdokovové vrtáky jsou rotační nástroje ze slinutých karbidů pro efektivní obrábění otvorů. V naší nabídce seženete všechny druhy tvrdokovových vrtáků. Víme, že kvalitní nástroj nejde vyrobit z nekvalitního materiálu. Pro výrobu vrtáků proto používáme jen kvalitní materiály. Ke každému TK vrtáku na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Koupit na eshopu

Nabízíme konvenční i speciální TK vrtáky

V naší nabídce naleznete celou řádku konvenčních tvrdokovových monolitních vrtáků různé geometrie a velikostí. Standardní tvrdokovové vrtáky vyrábíme v délkách 3D, 5D, 8D a 12D, ve verzích s vnitřním chlazením i bez chlazení.

Na kvalitě našich produktů nám velmi záleží. Možná i proto si naše standardní tvrdokovové vrtáky oblíbily i strojírenské firmy zaměřující se na automobilový, letecký a dřevařský průmysl.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich nástrojů výhradně kvalitní materiály ověřených dodavatelů (např. CERATIZIT). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen takový vrták, který se hned neotupí.

Hledáte monolitní stupňovitý vrták nebo jiný rotační nástroj, který v nabídce nemáme? Stačí nám napsat, jaké máte požadavky. Rádi vám připravíme na míru nástroj s různým úhlem zahloubení, různým průměrem i délkou.

Chcete si být jistí, že používáte svůj tvrdokovový monolitní vrták správně? Podívejte se na doporučené řezné podmínky.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby