specialni-nastroje_ok_blue

Speciální nástroje na míru z tvrdokovu

V naší nabídce najdete kompletní sortiment kvalitních obráběcích nástrojů pro soustružení, frézování, vrtání i řezání. Někdy ale nástroje sériové výroby individuálním potřebám zkrátka nestačí. V takovém případě vám rádi navrhneme a vyrobíme speciální nástroje na míru. Ke každému nástroji na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Poptat nástroj na míru

Výroba speciálních tvrdokovových obráběcích nástrojů

Hledáte speciální obráběcí nástroj, který v nabídce nemáme? Nevadí. Stačí nám poslat projektovou dokumentaci a my vám ho vyrobíme. Nebo nám popište, jak má obrobek vypadat a z jakého má být materiálu, a my vám navrhneme špičkový nástroj na míru.

Abychom vždy dosáhli stoprocentních výsledků, používáme k výrobě všech našich obráběcích nástrojů výhradně kvalitní materiály a povlaky ověřených dodavatelů (např. CERATIZIT). Hladký povrch, maximální úběr materiálu a přesné rozměry obrobku vám totiž zajistí jen nástroj, který se hned neotupí.

Naše rotační nástroje na míru se speciální geometrií odpovídající vašim potřebám, různými úhly zahloubení, odlišnou délkou nebo průměrem zkrátí dobu obrábění na minimum, a ušetří vám tak čas i peníze.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby