vbd-britove-desticky

Vyměnitelné břitové destičky (VBD)

V našem portfoliu naleznete i kompletní sortiment vyměnitelných břitových destiček. Tyto destičky se narozdíl od klasických tvarových destiček nepřipevňují do sedel plátků obráběcího nástroje pájením, ale pomocí speciálního upínacího mechanismu. Kromě prodeje nových řezných destiček se věnujeme také jejich ostření, úpravě a povlakování, a to i v případě, že nástroj nepochází z naší produkce. Ke všem nástrojům na míru od nás navíc dostanete měřicí protokol a záruku spokojenosti.

Poptat VBD

Nabízíme kvalitní nástroje s VBD

Nabízíme všechny druhy různě tvarovaných VBD s různými úhly hřbetu a v různých tloušťkách pro soustružení, frézování i vrtání. Kromě produkce nových VBD se postaráme také o úpravu VBD spočívající v korekci tvaru a ostření jednoduchých destiček, vybroušení speciálních tvarů či ostření výměnných hlavic nástrojů a povlakování.

Hlavní výhodou vyměnitelných břitových destiček oproti celistvému nástroji je hlavně úspora nástrojového materiálu. Výroba samotného nástroje s VBD je sice dražší než výroba nástroje s připájenou destičkou, ale díky upínacímu mechanismu odpadají náklady na montáž a připájení destiček, odstranění přebytku pájky a tavidla a ostření. Výměna VBD nástrojů je výrazně časově úspornější než výměna připájené destičky.

Nejste si jistí, jaký tvar a typ VBD se hodí na výrobu obrobku, který se chystáte vyrábět? Kontaktujte nás. S VBD máme bohaté zkušenosti.

Proč chtít služby právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu nástrojů NAVEL se můžete spolehnout. Jsme jedna z mála firem v ČR, která pro výrobu nástrojů na míru používá nejmodernější CNC brusku WALTER VISION 400L.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste s nástrojem spokojeni.

Nástroje dle typu materiálu

Naše služby