Nabízíme kvalitní nástroje s VBD

Nabízíme všechny druhy různě tvarovaných VBD s různými úhly hřbetu a v různých tloušťkách pro soustružení, frézování i vrtání. Kromě produkce nových VBD se postaráme také o úpravu VBD spočívající v korekci tvaru a ostření jednoduchých destiček, vybroušení speciálních tvarů či ostření výměnných hlavic nástrojů a povlakování.

Hlavní výhodou vyměnitelných břitových destiček oproti celistvému nástroji je hlavně úspora nástrojového materiálu. Výroba samotného nástroje s VBD je sice dražší než výroba nástroje s připájenou destičkou, ale díky upínacímu mechanismu odpadají náklady na montáž a připájení destiček, odstranění přebytku pájky a tavidla a ostření. Výměna VBD nástrojů je výrazně časově úspornější než výměna připájené destičky.

Nejste si jistí, jaký tvar a typ VBD se hodí na výrobu obrobku, který se chystáte vyrábět? Kontaktujte nás. S VBD máme bohaté zkušenosti.

Proč chtít nástroje právě od nás?

Špičková kvalita

Na kvalitu vyměnitelných břitových destiček NAVEL se můžete spolehnout. Naše VBD si pochvalují zaměstnanci i majitelé firem po celém světě.

Měřicí protokoly

To, za co jinde platíte, je u nás samozřejmostí. Ke všem nástrojům na míru NAVEL u nás dostanete podrobný měřicí protokol.

Záruka spokojenosti

Za naše nástroje na míru ručíme. Fakturu vám pošleme až ve chvíli, kdy nám potvrdíte, že jste se svým nástrojem na míru spokojeni